باسمه تعالی

در تاریخ ۹۴/۷/۱۳

با تلاش انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه قم برگزار شد.

معارفه نو دانشجویان زیست شناسی ۹۴  با اساتید و مسئولین گروه زیست شناسی

این جلسه با حضور مدیر محترم گروه آقای دکتر شیخ اکبری مهر، مسئولین محترم آزمایشگاه ها، آقای مهندس سجادی و خانم شم آبادی و همچنین اساتید محترم گروه برگزار شد.

دکتر شیخ اکبری در این جلسه ضمن خوش آمد گویی به نودانشجویان و عرض تبریک سال جدید تحصیلی، نکاتی را به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با سیستم های اداری دانشکده، سایت، چارت دروس، نحوه ی ارائه شدن آنها و… یادآور و خواستار توجه و یادگیری دستورالعمل کار با سیستم گلستان به منظور پیشگیری از هرگونه مشکلات در ترم های آتی شدند.

در این جلسه، ویدیو کلیپی با عنوان معرفی رشته زیست شناسی و دانشگاه و همچنین فوتو کلیپی با موضوع سیر تغییرات آزمایشگاه های زیست شناسی طی سال گذشته برای دانشجویان نمایش داده شد.

آقای مسعودی،(از اعضای محترم انجمن علمی)، دررابطه با سایت انجمن علمی زیست شناسی و محتوای کارآمد سایت و آقای جاوید(از اعضای محترم انجمن علمی) نکاتی با موضوع ماهیت و هدف انجمن علمی و دانشجویی برای دانشجویان صحبت کردند.

و در پایان، بروشور هایی حاوی چکیده مطالب جلسه، برنامه ی درسی دو ترم آتی جدیدالورودان و معرفی اساتید محترم هیئت علمی بین دانشجویان توزیع گردید.


2 دیدگاه

fakhrodin · 15 مهر 1394 در 22:28

ترکوندید بچه ها از طرف دوست همیشگیتون

    فاطمه زهرا ذوالفقاري · 16 مهر 1394 در 06:45

    سلام.تشکر از همراهی خوب شما
    این کامنت های پر انرژی انگیزه ی آدمو برای تلاش بیشتر میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست